Волинський коледж Національного університету харчових технологій

КомерцФест-2016

komerz027_crСтуденти відділення економіки і підприємництва ІІІ курсу спеціальності «Комерційна діяльність» Волинського коледжу НУХТ взяли участь у V Всеукраїнському фестивалі професійної майстерності «КомерцФест».

Фестиваль проводився з метою підвищення рівня фахової майстерності та професійно-практичної підготовки молодших спеціалістів. До складу команди «Чорна перлина» увійшли: Катерина Сойко, Софія Цаплан, Світлана Моцпан, Яна Шевчук, Тетяна Римаренко.

Учасники  цього дійства змагались в п’яти конкурсах, у яких показували знання з товарознавства і розкривали свої здібності з комерційної діяльності. У конкурентній боротьбі «Чорна перлина» продемонструвала високий рівень теоретичних знань і уміння застосовувати їх на практиці. Команда Волинського коледжу НУХТ нагороджена дипломом за перемогу в номінації «Кращі товарознавці продовольчих товарів». Також за плідну працю відзначено дипломами викладача дисципліни «Товарознавство та комерційна діяльность» Антоніну Філіну та викладача дисципліни «Реклама та стимулювання продажу» Оксану Білоконь.

Волинський коледж НУХТ