Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Мережева академія Cisco Волинського коледжу НУХТ

Запрошуємо студентів, учнів та всіх зацікавлених зареєструватися та пройти курси Мережевої академії Cisco у ВоК НУХТ. Всі курси є безкоштовними, навчання відбувається дистанційно, з консультаціями інструкторів. Після успішного завершення курсів видається сертифікат.

Доступні курси:

Вступ до Packet Tracer

Інструктор: Олександр Ройко

Курс Вступ до Рacket Tracer призначений для нових користувачів Packet Tracer, має за мету ознайомлення з інструментом, який використовується в багатьох курсах Мережевої академії Cisco. Курс рекомендується для слухачів, які вже мають базові уявлення про функціонування комп’ютерних мереж.

Зареєструватися на курс
Основи кібербезпеки

Інструктор: Олександр Ройко, Володимир Величко

Зареєструватися на курс
Вступ до кібербезпеки

Інструктор: Володимир Величко

«Вступ до кібербезпеки» – це курс від мережних академій Cisco. Мета курсу – розвиток навичок для: безпечної поведінки в Інтернеті; опису різних типів шкідливого ПЗ та атак; опису стратегій, які використовують організації для захисту від атак.

Зареєструватися на курс
Вступ до Інтернету речей

Інструктор: Володимир Величко, Олександр Ройко, Юрій Мацай, Олександр Юхта

Курс Introduction to the Internet of Things пояснює, що таке Інтернет речей, які його функції, яке місце в цифровий трансформації він займає і яким чином ви можете стати частиною всього цього. Ви дізнаєтеся про збільшення кількості інтелектуальних пристроїв, підключених до Інтернету, і навчитеся програмувати один з них. В курсі розглядаються технології штучного інтелекту і вплив автоматизації на наше майбутнє. Крім того, ви повинні усвідомити важливість конфіденційності та інформаційної безпеки.

Зареєструватися на курс

Якщо у вас виникли питання або побажання стосовно курсів, а також з приводу одержання друкованих варіантів сертифікатів, звертайтесь до контактної особи Мережевої академії Cisco ВоК НУХТ Олександра Ройка (roiko.oleksandr@gmail.com).

Волинський коледж НУХТ