Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Інноваційні продукти і технології на ринку банківських послуг

Нещодавно у Волинському технікумі Національного університету харчових технологій відбувся відкритий урок-вебінар на тему «Інноваційні продукти і технології на ринку банківських послуг».

Урок-вебінар став невід’ємною частиною навчального процесу у нашому навчальному закладі. Вже хорошою традицією стала участь працівників банків на таких уроках. Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій дозволило провести дистанційну лекцію, де взяла участь керуюча відділенням ПАТ КБ «ПриватБанк» Світлана Король.

Урок проходив у формі живого спілкування банківського працівника і студентів через Скайп. У доступній формі, з використанням презентації та слайдів Світлана Король розповіла студентам про інноваційні продукти і технології на ринку банківських послуг: мобайл банкінг, динамічні СМС-паролі, прозорі мережі, зона-24, електронний залишок та інші. Студенти задавали запитання і в режимі он-лайн отримували відповіді. Атмосфера «живого» спілкування між викладачем, студентами та доповідачем ще раз підтвердила, що інноваційні технології проведення уроків сприяють підготовці до дистанційного навчання, стають базовою технологією та забезпечують інтерактивну взаємодію учнів і викладачів.

 

Волинський коледж НУХТ