Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Інформаційний семінар за участю працівників Луцького міського центру зайнятості та Пенсійного фонду

В рамках тижня правової освіти працівниками Луцького міського центру зайнятості та Головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області проведено для студентів коледжу інформаційний семінар про ризики нелегальної зайнятості, який організувала заступник директора з НВР Оксана Межова.

Провідний фахівець відділу активної підтримки безробітних Луцького міського центру зайнятості Олеся Оласюк розповіла про ризики нелегальної зайнятості та переваги офіційного працевлаштування, використання легальної праці. Студенти отримали вичерпну інформацію щодо широкого спектру послуг, які надає служба зайнятості, а також відповіді на питання, які їх цікавили.

Заступник начальника юридичного управління, начальник відділу організації правової роботи Волинського обласного пенсійного фонду Олександр Кузьмич розповів про переваги легальної зайнятості в Україні; порядок укладання трудового договору, цивільно-правової угоди. Студенти були проінформовані, що в Україні з 2000 року діє система персоніфікованого обліку, яка включає інформацію про застрахованих осіб, розміри нарахованої заробітної плати і про сплату єдиного соціального внеску. Учасники заходу мали можливість оцінити переваги нового сервісу СМС-інформування.

На завершення організатори заходу роздали студентам інформаційні листівки Луцького міського центру зайнятості та Головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області.

Заступник директора з НВР Межова О.В.

Волинський коледж НУХТ