Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Інформаційно-виховний захід «Надання домедичної допомоги при ДТП»

8 травня, відповідно до плану заходів у Волинському коледжі НУХТ  викладач Кременець Тетяна Василівна разом із заступником директора з навчально-виховної роботи Межовою Оксаною Володимирівною організували інформаційно-виховний захід «Надання домедичної допомоги при ДТП». Метою проведення заходу є залучення молоді до оволодіння навичками безпечної поведінки на вулицях та дорогах, проведення роботи, спрямованої на профілактику дорожньо-транспортних пригод та надання домедичної допомоги при ДТП.

Дорожньо-транспортні пригоди за останні роки настільки почастішали, що свідком або учасником таких подій рано чи пізно може стати будь-яка людина. Як діяти в критичних ситуаціях, зберігши особисту безпеку, і чим можна допомогти постраждалим в аварії до приїзду медиків? Як допомогти? Відповіді на ці та інші питання були висвітлені у ході заходу.

«ДТП – це завжди стресова і критична ситуація. Наскільки б проінформованими ми не були, все ж краще ніколи не зустрічатися з подібними подіями» — такими словами завершила виховний захід викладач Т.В.Кременець.

Кременець Т.В.

Волинський коледж НУХТ