Волинський коледж Національного університету харчових технологій

ХV Всеукраїнський ярмарок навчально-тренувальних фірм

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 3-458 від 04.05.2018 року «Про проведення ХV Всеукраїнського ярмарку навчально-тренувальних фірм» на базі Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу 21-23 травня 2018 року проводився ХV Всеукраїнський ярмарок НТФ з метою удосконалення організації підготовки фахівців для підприємницької діяльності, вивчення особливостей партнерства на внутрішньому ринку. В ХV Всеукраїнському ярмарку НТФ взяли участь більше 100 представників з різних областей України та представники з Польщі: Старопольська вища школа в м. Кельцах, серед яких була представлена  команда навчально-тренувальної фірми «Волинь» відділення економіки і підприємництва на чолі з завідувачем кафедри Нелею Кінах та Антоніною Філіною.

В рамках ярмарку проведено: тренінг “Активна молодь на ринку праці; майстер- клас «Як бюджетно та цікаво подорожувати». Учасники ярмарку набувають неоціненного досвіду співпраці. Для підвищення професіоналізму відкриваються такі можливості, як уміння вести переговори, знаходити підхід до клієнтів та надавати їм консультації.

По закінченні ярмарку оцінюються зроблені замовлення та укладені угоди, обговорюється досвід, набутий під час переговорів, систематизуються здобуті знання та випробовуються нові стратегії. Студенти НТФ «Волинь» гідно представили свої здобутки, отримавши грамоти в усіх номінаціях: «Професійний каталог», «Співпраця з національними виробниками», «Презентація фірми», «Ярмарковий стенд», «Презентація товару», «Формування позитивного іміджу комерсанта», а кращим комерсантом було визнано студента ІІ курсу спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»  Олександра Кревського.

Волинський коледж НУХТ