Волинський коледж Національного університету харчових технологій

ХIІ регіональний етап Всеукраїнського студентського фестивалю «Студентська республіка 2018»

З 30 травня по 1 червня на базі дитячого оздоровчого закладу «Сонячний» (село Гаразджа Луцького району) відбувся ХIІ регіональний етап Всеукраїнського студентського фестивалю «Студентська республіка 2018», організатором якого є Студентська Рада Волині. Цього року до складу організаційного комітету заходу увійшли голова студради ВоК НУХТ Іллюк Олеся та заступник голови студради Счастна Катерина.

У студентському фестивалі взяли участь студенти із 10-ти вищих навчальних закладів Волинської області.

Команда ВоК НУХТ «14 друзів повара» показала високий рівень підготовки до студентського фестивалю, здобувши призові місця в інтелектуальних і творчих конкурсах. Наші студенти вибороли перше місце в грі «Мафія», друге місце в «Дебатах», друге місце в танцювальному конкурсі . Приємною несподіванкою для учасників і гостей заходу став виступ студентів ВоК НУХТ Рожка Романа та Семенюка Влалислава, які показали «вогняне шоу».

Протягом трьох днів студенти жили на свіжому повітрі, брали участь у тренінгах , конкурсах, квесті, грали у волейбол і футбол. Студенти познайомилимись із членами студради з інших навчальних закладів, знайшли нових друзів, кожен з них отримав безмежну дозу позитиву і радісних емоцій.

Волинський коледж НУХТ