Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Гордість коледжу

Студент Волинського коледжу НУХТ Юрій Куліш став кращим студентом Волині у номінації «Студент-програміст».

Конкурс «Кращий студент Волині – 2015» відбувся за сприяння управління освіти, науки і молоді облдержадміністрації, молодіжної громадської організації «Студентська Рада Волині», МГО «Студентська республіка», МГО «Volfest».

Юрій Куліш – один з найкращих студентів Волинського коледжу НУХТ. Після отримання робітничої професії «Оператор комп’ютерного набору», навчається на відділенні «Інформатика та комп’ютерна техніка» та здобуває спеціальність «Розробка програмного забезпечення». Слід сказати, що всі сесії Юрій здає на відмінно. 2014 року за високі досягнення у навчанні його відзначено іменною стипендією Верховної Ради України. Студент неодноразово брав участь у наукових конференціях та олімпіадах. Юрій має талант програміста, розвинене логічне мислення, здатний створити не тільки хороший, а й якісний програмний продукт. Зокрема, розробив електронну бібліотеку Волинського коледжу НУХТ, а також розробляє сайти на замовлення приватних і комерційних установ та організацій.

Наша молодь розумна, патріотична, спортивна, підкорює вершини і не зупиняється на досягнутому. Колектив Волинського коледжу НУХТ пишається такими студентами і вітає Юрія Куліша з перемогою!

Волинський коледж НУХТ