Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Героям слава – вписано в серцях!

Герої не вмирають. Просто йдуть
з Майдану — в небо. В лицарі — зі смерті.
Пливуть човни. Пливуть човни. Пливуть…
Героєм слава — вписано у серці.
Мар’яна Савка

18 лютого в Україні вшановують пам’ять Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя на Майдані під час Революції Гідності за світле майбутнє нашої держави. У цей день учасники Євромайдану організовано вирушили до Верховної Ради, однак мирний наступ став початком кривавих та найбільш драматичних сутичок завершального етапу Революції Гідності.

У нашому коледжі проведено годину пам’яті, на якій студенти перших, других та третіх курсів пригадали основні події Революції Гідності, що залишила глибокий, визначальний і незабутній слід в новітній історії нашої держави. Студенти груп ПТБД-21, ФБСС-21, ОО-21 разом із викладачем Чуй Катериною Ігорівною підготували усний журнал, сторінки якого розповіли про рокові дні до і після Революції Гідності.

Історію Майдану висвітлили ведучі заходу – Анна Бондарук, Аріна Гуйва, Ірина Шевчук. Також студенти проглянули добірку аудіовізуальних матеріалів, які динамічно та емоційно доповнили розповідь. У виконанні Олійник Лілі, Чернявського Вадима, Матюк Ангеліни, Котович Ольги, Веремка Максима, Власюк Тетяни, Погребної Оксани, Шоцької Оксани прозвучали поезії, присвячені пам’яті Героїв Небесної Сотні. Червоною ниткою заходу стала думка про те, що вони були передусім людьми, а не віхою історії. Імена всіх, хто загинув, студенти записали на паперових янголятках і вшанували хвилиною мовчання. Спогади про героїв допомогли зрозуміти, що за кожним прізвищем у списку, за кожним ім’ям стоїть трагічна історія життя реальної людини.

Виховний захід пройшов під гаслом: «Не забувайте, герої не вмирають, поки про них пам’ятають». Тож бережімо пам’ять про них!

Чуй К.І.

Волинський коледж НУХТ