Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Географічний КВК «Відважні мореплавці»

«Прагнути і досягати» – девіз життя мореплавця Дж. Кука

24 лютого в рамках тижня природничо-математичних дисциплін  був проведений географічний КВК «Відважні мореплавці». В ньому взяли участь 2 команди: «Морський бриз» (група ХТ-21) та «Гольфстрім» (група ХТ-23).

На початку гри ведучі розповіли про значення географічної науки в житті людини, відомих географів-мореплавців, першовідкривачів та познайомили присутніх з командами. А далі гравці вирушили в морське плавання. Подорож була насичена різноманітними конкурсами, в яких учасники команд показали свої знання з географічної науки, винахідливість і кмітливість.   

  • 1-й конкурс«Пазл-карта Європи». Гравцям потрібно на швидкість скласти пазл-карту Європи.
  • 2-й конкурс «Співай якщо можеш». За дві хвилини командам потрібно записати і озвучити приспів пісень, в яких згадуються погодні явища або водні об’єкти.
  • 3-й конкурс  – географічна гра «Пошта». Гравцям необхідно покласти географічний об’єкт в поштову скриньку материка до якого він належить і не помилитись адресою.
  • 4-й конкурс «Географічна вікторина». Учасники гри повинні відповісти на запитання вікторини.
  • 5-й конкурс«Пошуки загиблого корабля». Команди отримали морську пошту із записками. В них були записані географічні координати, за якими необхідно віднайти на карті острови і записати їх назви. 
  • 6–й конкурс«Таємна мова жестів і міміки». В цьому конкурсі, за допомогою жестів і міміки, один із гравців команди розігрує  ситуацію, а інші учасники  відгадують її.

За пройденими конкурсами журі визначило переможців:

  • І місце – «Морський бриз» (22 бали)
  • ІІ місце – «Гольфстрім» (21 бал)

По завершенню географічного КВК була проведена рефлексія, на якій учасники команд поділились своїми враженнями від гри.

«Проведення конкурсів винахідливих і кмітливих підвищує інтерес до предмета, закріплює та поглиблює знання, отримані в процесі вивчення географії, забезпечує тренування логіки, пам’яті та кмітливості. Така командна форма роботи чудово згуртовує групу. Захоплюючий сюжет такої морської пригоди та динамічність забезпечують гарний настрій і яскраві враження» – такі висновки зробили учасники КВК та його організатор, Людмила Лотиш.

Волинський коледж НУХТ