Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Екскурсія в банк

12 вересня 2017 року учні групи № 23 «Касир (в банку)» відділення Економіки та підприємництва в рамках навчальної програми з виробничого навчання відвідали відділення ПАТ КБ ПриватБанку «Зося» у місті Луцьку.

У банку групу зустрів керуючий відділенням Семенчук Володимир Валерійович. Він ознайомив учнів з організаційною структурою банківського відділення. Учні дізнались про функціональність у відділенні зони самообслуговування, касового вузла, зони обслуговування клієнтів.

Також, керуючий відділенням розповів учням про функціональні обов’язки спеціаліста та менеджера по обслуговуванню клієнтів, касира, про те, які професійні якості та навички необхідні працівникам банку.

Учні 23 групи спостерігали за здійсненням банківських операцій у касі банку та за роботою спеціалістів відділення. Кожен учень мав змогу спробувати себе в якості касира: порахувати готівку на грошово-лічильній машині та на перевірити купюри на детекторі.
На завершення екскурсії керуючий відділення вручив кожному учню Сертифікат «Про участь в екскурсії до відділення ПриватБанку «Відкрий банківський світ з ЮніорБанком».

Волинський коледж НУХТ