Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Дружній візит до Польщі

З 23 до 28 квітня 2017 року в рамках проекту «Активна молодь на ринку праці – підвищення якості професійного та підприємницького навчання в українських навчальних закладах з використанням методів моделювання» відбувся дружній візит до Польщі. Від Волинського коледжу НУХТ учасником візиту була викладач відділення економіки та підприємництва, кандидат економічних наук, доцент Неля Кінах.

Проект співфінансований в рамках програми польської співпраці за підтримки Міністерства закордонних справ Республіки Польщі. Головний партнер проекту Малопольський інститут територіального самоврядування та адміністрації (MISTiA) в Кракові. Інститут є регіональним осередком Фундації розвитку місцевої демократії з місцезнаходженням у Варшаві.

Відповідно до програми візиту українська делегація учасників проекту в кількості двадцяти двох осіб (представники Волинської, Львівської та Рівненської областей) відвідала ряд навчальних закладів різних професійних напрямів, а саме:
– Школу в м.Скавіна, Комплекс шкіл аграрного центру безперервного навчання в м.Черніхов;
– Державну Вищу Професійну Школу в Тарнові;
– Комплекс економічно-хімічних шкіл в Тшебіні;
– Комплекс будівельних шкіл в Закопаному;
– Повітовий Центр професійного і безперервного навчання у Велічці;
– Комплекс шкіл ім. Брата Алойзи Косіби у Велічці.

Візит викликав в учасників надзвичайно схвальні відгуки. Програма була насиченою і цікавою. Важливим компонентом візиту було спілкування з колегами інших навчальних закладів та ознайомлення з їх практиками й напрацюваннями в роботі. Додому учасники зустрічі повернулися з новими ідеями, свіжими поглядами й жагою втілювати в життя інноваційні підходи у системі професійної освіти. «Ми отримали ґрунтовні нові знання та передовий досвід функціонування освіти Польщі з використанням інноваційних освітніх інструментів» – поділилася враженнями від поїздки викладач Волинського коледжу НУХТ Неля Кінах.

Волинський коледж НУХТ