Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Дослідження фінансового ринку м.Луцька

Запорука стабільного розвитку фінансових ринків – їх прозорість, передбачуваність та клієнтоорієнтованість.

Студенти групи 23 відділення «Економіки та підприємництва», які здобувають спеціальність «Касир (в банку)», в рамках навчальної програми опановували навички здійснення операцій з депозитами. Вони отримали завдання зробити порівняльну характеристику умов депозитів та їх відсоткових ставок у різних банках.

Для виконання цього завдання учні опрацьовували інформацію, яка розміщена на сторінках офіційних сайтів комерційних банків. А також вони відвідали банківські установи Луцька, зокрема ОТП Банк, УкрСиббанк, Кредобанк, ПриватБанк, Ощадбанк.

У відділеннях банків учні отримали інформацію про умови вкладів, відсоткові ставки від спеціалістів по обслуговуванню клієнтів, а також зібрали рекламно-інформаційні матеріали по депозитах.

Дослідження носило теоретичний і практичний характер. Учні відчули себе клієнтами банків, а також отримали базові навички по опрацюванню та аналізу отриманої інформації стосовно банківських продуктів, по вмінню консультувати клієнтів щодо порядку та умов відкриття вкладів.

Волинський коледж НУХТ