Волинський коледж Національного університету харчових технологій

У коледжі відбувся День відкритих дверей

З березня  колектив викладачів і студентів Волинського коледжу НУХТ  з радістю вітав у своїх стінах батьків і учнів шкіл, які приїхали в навчальний заклад  на День відкритих дверей з різних куточків Волинської області.

Захід розпочався з виступу директора коледжу, заслуженого працівника освіти  України   Корчука Ігоря Васильовича, який у своєму виступі зазначив, що Волинський коледж НУХТ має давню історію, яка веде свій початок з 17 століття. На сьогоднішній день це єдиний державний навчальний заклад на Волині, що входить у структуру  Національного університету харчових технологій і здійснює  підготовку  фахівців  для харчової  і переробної  промисловості , сфери обслуговування, підприємництва ,торгівлі, фінансово-кредитних установ. Навчання у коледжі відповідає  сучасним вимогам вищої освіти і здійснюється на основі інноваційного підходу. Ігор Васильович у своєму виступі зазначив, що випускники коледжу мають можливість продовжити навчання у Національному університеті харчових технологій та інших навчальних закладах за скороченим терміном  навчання. Була надана вичерпна інформація на запитання майбутніх абітурієнтів та їх батьків стосовно особливостей навчання у коледжі та умов вступу в навчальний заклад.

Перед присутніми виступили завідувачі відділень, які ознайомили присутніх з переліком спеціальностей і професій,  з яких здійснюється підготовка в навчальному закладі , розповіли про високий рівень фахової підготовки, інновації, цікаве студентське життя у стінах закладу, перспективи майбутнього працевлаштування. Свідченням глибоких знань випускників коледжу  є те, що студенти коледжу є переможцями обласних і всеукраїнських , міжнародних олімпіад і конкурсів. Найталановитіші серед випускників навчального закладу працюють відповідно до обраного фаху у міжнародних фірмах.

Вичерпну інформацію присутнім на заході  стосовно вступу у коледж надала відповідальний секретар приймальної комісії Савчук Інна Валеріївна, яка ознайомила  з Правилами прийому до коледжу в 2018 році, ліцензійним  обсягом, переліком конкурсних предметів,  термінами прийому документів. Інна Валеріївна зазначила, що в навчальному закладі діють підготовчі курсі, які допоможуть вступникам підготуватися до   вступних іспитів. Важливим є те, що слухачі підготовчих курсів отримують 4 додаткові бали до конкурсного балу при вступі в навчальний заклад.

День відкритих дверей пройшов у позитивній атмосфері спілкування. Студенти коледжу підготували для гостей концертну програму, а також виставку продукції , виготовленої власними руками.

Після насиченої зустрічі в актовій залі батьки і учні  ознайомитися з матеріально-технічною базою нашого коледжу, побували на відділеннях, побачили навчальні корпуси, аудиторії, навчальні лабораторії.

Волинський коледж НУХТ