Волинський коледж Національного університету харчових технологій

День туризму

27 вересня у Волинському коледжі традиційно відзначили Всесвітній день туризму. Вже вшосте велика й дружна родина ВоК НУХТ зібралася разом на мальовничому березі річки Стир в центральному парку імені Лесі Українки на туристичне свято. Викладачі та студенти відділення «Туризму та готельно – ресторанної справи» зробили цей захід різноплановим та цікавим. До справи долучилися також викладачі фізичного виховання, які провели цікаву туристську естафету, а члени студради коледжу організували студентський квест.

Змістовним і цікавим був конкурс «Привітання з днем туризму». Творчими й артистичними виявилися одразу дві команди–переможниці, це – «Гастрономічні туристи» відділення «Харчових технологій» та студенти відділення «Туризму та готельно – ресторанної справи» «Тигриси». А ось найспритнішою та найкмітливішлю у студентському квесті була команда «Бізнес – леді» відділення «Економіки і підприємництва». У туристській естафеті перемогу здобула команда відділення «Загальноосвітньої підготовки», а друге місце виборола команда «Айтішники» відділення «Інформатики та комп’ютерної техніки».

Найбільше емоцій та хвилювань, як серед учасників, так і серед вболівальників, викликав конкурс «Найсильніша команда ВоК НУХТ». Емоції просто зашкалювали, а найзавзятіші викладачі взялися допомогати своїм підопічним у перетягуванні каната. Традиційні переможні цього конкурсу з відділення «Інформатики та комп’ютерної техніки» не змогли у фіналі протистояти команді відділення «Загальноосвітньої підготовки». Саме команда відділення «Загальноосвітньої підготовки» й стала найсильнішою командою коледжу.

А от для студентки спеціальності «Туризм» Анастасії Янчук гарним подарунком з нагоди професійного свята стала перемога в туристичній вікторині.

Найважче членам журі було визначити переможців конкурсу «Найкращий туристський бівак». Тому, з-поміж усіх команд коледжу було відзначено аж вісім груп: № 24,26, 42, 28, 45, 17,10 та 5 .

Протягом заходу відділення «Харчових технологій» частувало усіх присутніх смачним кулішем та запашним чаєм.

Свято вдалося на славу, то ж з нетерпінням чекатимемо нових цікавих заходів, щоб отримати заряд позитивних емоцій, активно відпочити на природі та поспілкуватися з друзями!

Волинський коледж НУХТ