Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Чергове засідання членів Євроклубу ВоК НУХТ

1j7ajaxdswe_crПід час засідань Євроклубу ВоК НУХТ його учасники здійснюють подорож країною Європи. Цього разу євроклубівці віртуально побували в Німеччині. Керівник клубу провела вікторину «Що ви знаєте про Німеччину?», метою якої було узагальнення вивченого матеріалу про цю країну, а також навчити студентів ефективно співпрацювати у групі, логічно будувати висловлювання німецькою мовою, чітко відповідати на запитання, розвивати інтерес молоді до країни, мову якої вивчають.

Учасники вікторини поділилися на дві команди. Впродовж усього конкурсу команди були на рівних. Все вирішило останнє завдання, результат якого і визначив команду-переможницю.

На завершення засідання керівник клубу Оксана Харковська навела цікаві та маловідомі  факти про Німеччину. Всі учасники заходу провели гарно час, дізналися багато нового і, щонайголовніше, удосконалили свою німецьку мову. Адже зі знаннями німецької мови, яка є другою за важливістю мовою науки, молоді люди отримують більше професійних шансів в німецьких фірмах як у нашій країні, так і закордоном. Німецька мова – це мова Ґете, Кафки, Моцарта, Баха та Бетховена і, маючи хороші знання, можна отримати більшу насолоду від читання або прослуховування їхніх творів мовою оригіналу.

Волинський коледж НУХТ