Чарівний світ подорожі

Одного осіннього дня студентам і викладачам Волинського коледжу випала нагода здійснити поїздку маршрутом «Луцьк – Кривче – Кам’янець-Подільський – Хотин – Чернівці – Тернопіль – Збараж – Вишнівець».

Розпочалася мандрівка у селі Кривче, де знаходиться знаменита Кришталева печера. Стіни цієї печери утворені білими та різнокольоровими гіпсовими кристалами. У ній є безліч вузьких коридорів, загальна довжина яких сягає приблизно 23 кілометри. Постійна температура у печері – не більше 12 градусів.

Потому наші мандрівники попрямували до одного з найдавніших міст України – Кам’янця-Подільського. Своєрідність та унікальність міста полягає у гармонійному поєднанні ландшафту та середньовічних споруд. Наших туристів особливо вразили вимощені камінням дороги та фортифікаційна система міста, рівній якій у Європі немає. У Кам’янці-Подільському нараховують 175 будівель – пам’ятників архітектури. Старовинність і містичність міста мала вражаючий вплив на наших юних туристів.

Недалеко від Кам’янця-Подільського розташувалася Хотинська фортеця – грандіозний середньовічний замок з п’ятдесятиметровими монолітними вежами. Створена на основі Хотинського форту, заснованого у IX столітті князем Володимиром Святославичем, фортеця включена до семи чудес України.

Далі дорога привела наших мандрівників до «перлини» Буковинського краю – міста Чернівці. Тут вони прогулялися вузенькими вуличками, вимощеними бруківкою, оглянули справжнє чудо архітектури і гордість міста – Чернівецький університет ( колишня резиденція буковинських митрополитів), міську ратушу, унікальну церкву, названу в народі «п’яною», та будинок-корабель.

Завершилася мандрівка на файній Тернопільщині, яка в черговий раз вразила своєю величчю та одночасно якимось рідним затишком.

Ось так студенти Волинського коледжу поповнили свою скарбницю мандрівок нашою чудовою Західною Україною!