Волинський коледж Національного університету харчових технологій
Літературні вечори євроклубівців

Літературні вечори євроклубівців

Нещодавно студенти-члени Євроклубу ВоК НУХТ разом із викладачами іноземних мов Оксаною Харковською та Вікторією Власенко відвідали у Волинській державній обласній універсальній бібліотеці імені Олени Пчілки виставку «Трагічна муза Зузанни Ґінчанки». Захід організували Генеральне Консульство Польщі в Луцьку та Культурно–просвітницький центр…

Круїз літературною Європою

Круїз літературною Європою

Студенти відділення харчових технологій разом із євроклубівцями ВоК НУХТ долучилися до проекту «Діяльність Центру європейської інформації», що проходить у Волинській державній обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олени Пчілки.

Молодіжний форум

Молодіжний форум

Сьогодні, 16 травня, євроклубівці ВоК НУХТ у режимі он-лайн взяли участь у молодіжному форумі «Крок до Європейського Союзу». Ініціатором та організатором форуму є навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Волинській області.

Знайомство зі світлинами італійського фотохудожника

Знайомство зі світлинами італійського фотохудожника

У Волинській державній обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олени Пчілки відбулося відкриття виставки фотографій  італійського фотохудожника Марко Колосі. Виставка фоторобіт триватиме до 23 травня.

EUROVISION-2017

EUROVISION-2017

У рамках тижня циклової методичної комісії економічної та гуманітарної підготовки викладачі іноземної мови Вікторія Кавара та Оксана Харковська організували вже традиційний навчально-пізнавальний та музично-розважальний конкурс «Євробачення».

Європейський Союз – вибір студентів

Європейський Союз – вибір студентів

У коледжі відбувається низка заходів з нагоди тижня циклової методичної комісії гуманітарної та соціально-економічної підготовки. Цього року Тиждень проходить під гаслом «Європейський вибір молоді».

Засідання євроклубу ВоК НУХТ

Засідання євроклубу ВоК НУХТ

«Свято 8 Березня є символом усього найкращого, що є у нас в житті – сердечності, доброти, кохання, радості і тепла. І причина цього всього – жінка!» – стверджують члени євроклубу ВоК НУХТ і з нагоди Міжнародного жіночого дня провели чергове …

Євроклуб об’єднує студентів та викладачів

Євроклуб об’єднує студентів та викладачів

«Кохання- це святе почуття, яке заслуговує на свій день, на своє свято.  У багатьох європейських країнах  день святого Валентина вже давно служить прекрасним приводом для закоханих зізнатися у своїх почуттях. Традиція дарувати валентинки, чарівні листівочки з освідченнями в коханні прижилася…

Сторінка 1 з 4123...Остання »
Волинський коледж НУХТ