Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Студентська творчість

Алло, ми шукаємо таланти!

Алло, ми шукаємо таланти!

Два дні поспіль, 19 та 20 вересня, в актовій залі коледжу проходив конкурс серед першокурсників «Алло, ми шукаємо таланти!», який засвідчив, що молодь, яка вступила в наш навчальний заклад, безперечно, талановита і креативна. Кожна група старалась презентувати свій номер художньої…

Європа – наш спільний дім

Європа – наш спільний дім

День Європи – свято, яке відзначають у країнах Європейського Союзу, а з 2003 року офіційно і в Україні. На День Європи всі нації цієї частини світу вшановують спільні цінності, спільну історію і, найголовніше, спільне майбутнє. Наша держава може з впевненістю…

EUROVISION-2017

EUROVISION-2017

У рамках тижня циклової методичної комісії економічної та гуманітарної підготовки викладачі іноземної мови Вікторія Кавара та Оксана Харковська організували вже традиційний навчально-пізнавальний та музично-розважальний конкурс «Євробачення».

Молодь коледжу долучилася до прекрасного

Молодь коледжу долучилася до прекрасного

Цими чудовими весняними днями студенти відділення загальноосвітньої підготовки (групи 15/16 і 20/43) в черговий раз взяли участь у проведенні поетичного уроку «Добридень, Слово!», присвяченого творчості сучасної волинської письменниці-освітянки Євгенії Назарук.

Вітаємо танцювальний колектив коледжу!

Вітаємо танцювальний колектив коледжу!

Сьогодні, 30 березня, у будинку культури міста Луцька відбувся обласний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «У вихорі танцю». І приємна новина, що наш танцювальний колектив «Резонанс» у номінації «Сучасний танець» зайняв почесне друге місце, дуже швидко облетіла півміста.

Конкурс поезії «The Pearls of Ukrainian poetry»

Конкурс поезії «The Pearls of Ukrainian poetry»

В межах тижня англійської мови на відділенні загальноосвітніх дисциплін був проведений ще один цікавий захід – конкурс поезії «The Pearls of Ukrainian poetry», який підготували викладачі англійської мови Анна Грабінська, Юлія Панасюк, Оксана Кисіль та студенти-першокурсники.

Гумор, сатира, гротеск – засоби боротьби з ворогом

Гумор, сатира, гротеск – засоби боротьби з ворогом

У рамках історичного тижня на відділенні загальноосвітньої підготовки організовано виставку історичних газет, малюнків, карикатур, присвячених подіям Другої світової війни.

Срібний голос ВоК НУХТ

Срібний голос ВоК НУХТ

26 січня у місті Луцьку відбувся обласний вокальний конкурс української патріотичної пісні «Срібні дзвіночки». Мета заходу – популяризація українського вокального мистецтва, виявлення та підтримка талановитих дітей, формування музично-естетичної культури. Пісня – одне з найцінніших надбань народу. І коли вона звучить…

КомерцФест-2016

КомерцФест-2016

Студенти відділення економіки і підприємництва ІІІ курсу спеціальності «Комерційна діяльність» Волинського коледжу НУХТ взяли участь у V Всеукраїнському фестивалі професійної майстерності «КомерцФест».

Волинський коледж НУХТ