Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Бурштинова осінь 2019

04 жовтня 2019 р. на Волині відбувся десятий обласний фестиваль «Заяви про себе і свою професію», який був організований у рамках свята «Бурштинова осінь». На фестивалі зібралися понад двадцять професійно-технічних і вищих навчальних закладів області. Одне із головних завдань фестивалю — показати таланти його учасників та підвищити престижність робітничих професій. Обмінювалися досвідом і провідні спеціалісти, які успішно реалізовують власні справи.

До заходу активно долучились педагоги та студенти Волинського коледжу Національного університету харчових технологій. Колектив коледжу гідно представив себе в номінації арт-класу з кондитерського мистецтва. Гості свята захоплювалися десертами  власного виробництва на осінню тематику. Студенти також взяли участь у конкурсі з карвінгу «Осіння композиція» і сервіс-класі, де вчилися правильно сервірувати стіл, складати серветки та подавати вино. Такі навички згодяться навіть тим, хто не працює в готельно-ресторанному бізнесі, а лише хоче приємно здивувати гостей.

Упродовж дня учасники та гості свята спостерігали за різноманітними майстер-класами, частувалися кулінарними шедеврами на будь-який смак, ознайомлювалися з напрацюваннями професійно-технічних коледжів, спілкувалися з представниками закладів ресторанного господарства. 

Студенти та викладачі Волинського  коледжу Національного університету харчових технологій були високо оцінені професійним журі, яке представляли почесні члени Асоціації кулінарів України. За результатами фестивалю діти отримали дипломи, медалі та  цінні нагороди.

Організатор свята, волинський ресторатор Михайло Наход, подякував кожному, хто долучився до організації та проведення заходу, а також побажав усім добра, довгоочікуваного миру, знайти себе на рідній землі та працювати на благо своєї держави.

Цісар О.В.

Волинський коледж НУХТ