Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Бенкет у Любарта

P8200002_crТрадиційно у серпні древній Луцьк відзначає День міста. Цьогорічне святкування відрізнялося своїм середньовічним духом. Лицарі і прекрасні дами, лучники й численні ремісники, бої кращих воїнів, турніри кінних лучників, середньовічні танці та забави – все це створювало колоритний образ древнього Лучеська і дозволяло на деякий час повернутися в давні часи та відчути тодішню атмосферу.

Спудеї та викладачі Волинського коледжу НУХТ долучилися до цих масштабних святкувань, представивши лучанам та гостям Луцька свій «Бенкет у Любарта», де можна було не тільки познайомитися з князем і княгинею, а й спробувати та придбати різноманітні наїдки та напої середньовічної кухні.

Всіх гостей, які заходили на гостину, вітав сам князь, потому у рамках дійства вручав грамоти з наданням шляхетського титулу та права на родовий герб. Приємно констатувати, що на гостину до коледжівців завітали представники польського навчального закладу “Об’єднання гастрономічних і готелярських шкіл міста Хелм”, з яким Волинський коледж НУХТ уклав Угоду про педагогічну співпрацю та обмін студентами.

У ході святкувань студенти коледжу також взяли участь у конкурсі на кращий середньовічний костюм, за що отримали подяки і подарунки від міської влади.

Волинський коледж НУХТ