Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Батьківські збори

Вступ до навчального закладу – це важлива подія в житті молодої людини, що знаменує новий етап розвитку, пов’язаний із входженням у новий соціум. Одне з головних завдань педагогічного колективу та адміністрації у роботі з батьками – допомогти їм краще зрозуміти свою дитину, її інтереси та захоплення. Саме тому 26 – 30 жовтня у Волинському технікумі Національного університету харчових технологій були проведенні планові загальні батьківські збори.

Із вступним словом до батьків звернувся директор Волинського технікуму НУХТ Ігор Корчук, який привітав усіх присутніх, подякував батькам за виховання наших учнів і студентів та повідомив про порядок проведення зборів. Потому директор розповів про навчальний процес, матеріально-технічну базу закладу, ознайомив батьків з нормативними актами у сфері освіти, основними напрямками та завданнями, які є першочерговими для нашого навчального закладу.  У ході зборів також неодноразово наголошувалося на необхідності вивчення нашими учнями та студентами іноземних мов. З цією ціллю у технікумі діють курси іноземних мов за різними рівнями. На індивідуальних та групових заняттях молодь вивчає англійську, німецьку та польську мови.

Після загальних зборів відбулися збори батьків по окремих групах, де було обговорено ряд важливих питань навчально-виховної роботи та визначено способи і методи ефективного співробітництва навчального закладу і сім’ї.

Волинський коледж НУХТ