Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Агент з організації туризму – це модно і престижно

З метою підвищення престижу робітничих професій серед молоді, особливо які користуються попитом на місцевому ринку праці, у рамках тижня циклових методичних комісій викладачів професійно-теоретичної підготовки та майстрів виробничого навчання відбулася презентація професії «Агент з організації туризму; адміністратор».

Перед педагогами профтехосвіти ставиться надзвичайно важливе завдання: створити умови для навчання і виховання молодої людини, яка здобуває робітничу спеціальність і бажає досягти високого професіоналізму в обраній галузі діяльності.

Перші кроки на шляху досягнення своєї мрії майбутній робітник робить саме у обраному навчальному закладі, педагоги якого покликані докласти всіх зусиль для переконання юнака чи дівчини у правильності обраного фаху.

Одним з таких педагогів у Волинському коледжі є керівник практичної підготовки Катерина Осійчук, яка допомагає своїм учням оволодіти загальними і трудовими навичками, що дають змогу їм працевлаштуватися, вирішувати виробничі завдання з урахуванням ринку праці. Так, під час презентації професії учні за підтримки керівника практичної підготовки поглиблювали свої знання, розвивали творчу активність та інтерес до обраної професії. А також молодь навчалася спілкуванню і встановленню контактів з людьми, здобувала уміння переконувати клієнта, пропонуючи найкращі варіанти.

Волинський коледж НУХТ